Разлика помеѓу преработките на „Лотар Матеус“

Додадени 4 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| fullname = Лотар Херберт Матеус
| birth_date = {{birth date and age|1961|3|21|df=y}}
| birth_place = [[Ерланген]], [[Западна Германија]]
| height = {{height|m=1.74}}
| currentclub =
13.467

уредувања