Разлика помеѓу преработките на „Лудвигсхафен“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с
|image_photo = Ludwigshafenmitte ausderluft.jpg
|imagesize =
|image_caption = Воздушен поглед бана Лудвигсхафен во 2006 година
|image_coa = DEU Ludwigshafen COA.svg
|coordinates = {{coord|49|28|52|N|8|26|07|E|format=dms|display=inline,title}}
13.190

уредувања