Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| years4 = 2017–
| clubs4 = [[ФК Милан|Милан]]
| caps4 = 1017
| goals4 = 12
| nationalyears1 = 2010
| nationalteam1 = [[Фудбалска репрезентација на Турција до 16 години|Турција 16]]
11.400

уредувања