Југоисточна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: fr:Division Sud-Est)
Нема опис на уредувањето
*[[Орландо Меџик]]
*[[Шарлот Бобкетс]]
 
===Прваци на Југоисточната дивизија===
 
* 2005: [[Мајами Хит]]
* 2006: [[Мајами Хит]]
* 2007: [[Мајами Хит]]
* 2008: [[Орландо Меџик]]
 
 
691

уредување