Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| years5 = 2008– 2016 | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 261 | goals5 = 21
| years6 = 2017– | clubs6 = [[ФК Зенит Санк Петерсбург|ФК Зенит]] | caps6 = 25 | goals6 = 1
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = {{flagicon|Србија}}[[Национален фудбалскиФудбалска тимрепрезентација на Србија до 21 година|Србија U-21]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = {{flagicon|Србија}}[[НационаленФудбалска фудбалски тимрепрезентација на Србија|Србија]] | nationalcaps2 =100 | nationalgoals2 = 12
| pcupdate = 23:00, 16 June 2012 (UTC)
| ntupdate = 22:00, 15 June 2012 (UTC)
13.577

уредувања