Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Stefan40-3e3e/Кориснички кутии“

нема опис на уредувањето
с (Бришење на "Ancient_Greece_hoplite_with_his_hoplon_and_dory.jpg", беше избришана од [[commons:Главна страница|Заедничката ризница...)
 
| style="font-size:8pt; padding:4pt; line-height:1.25em; color:black; ; vertical-align: middle;" | Овој корисник е''математичар''
|}</div>
|
|{{userbox-2|red|white|[[Image:Adolf_Hitler_in_Yugoslavia_crop2.JPG‎|40px]]|Овој корисник е подржувач на '''Хитлер''' и '''Нацистичка Германија'''|[[Image:Flag_of_Germany_1933.svg|40px]]}}
|{{Корисник de-1}}
|-