Разлика помеѓу преработките на „Роберт Опенхајмер“

с
нема опис на уредувањето
с
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Опенхајмер, Роберт}}
[[Категорија:Американски физичари]]
[[Категорија:Проект „Менхетн“]]
[[Категорија:Учесници во проектот „Менхетн“]]
[[Категорија:Членови на Американското филозофско друштво]]