Разлика помеѓу преработките на „Џонатан Зебина“

с
с (Carshalton ја премести страницата Жонатан Зебина на Џонатан Зебина презапишувајќи врз пренасочување)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Фудбалери во Серија А]]
[[Категорија:Фудбалери на КалјариКаљари Калчо]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Рома]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Јувентус]]