Разлика помеѓу преработките на „Кинеска астрологија“

с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-философ +филозоф))
с (отстранета Категорија:Астрологија; додадена Категорија:Кинеска астрологија користејќи го HotCat)
* Shelly Wu. (2005). ''Chinese Astrology''. Publisher: The Career Press, Inc. ISBN 1-56414-796-7
 
[[Категорија:АстрологијаКинеска астрологија| ]]
[[Категорија:Кинеска култура]]