Разлика помеѓу преработките на „Династија Обреновиќи“

Одбиена последната промена (од 46.217.77.82) и ја поврати преработката 3232707 на Bjankuloski06
(Одбиена последната промена (од 46.217.77.82) и ја поврати преработката 3232707 на Bjankuloski06)
| dissolution = 1903
| titles = кнез, крал
| current head = Јаковљевиќиизумрени
| nationality = [[Срби]]
}}