Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Англиски изрази“

с
нов подреден клуч за Категорија:Англиски јазик: „Изрази“ користејќи го HotCat
 
с (нов подреден клуч за Категорија:Англиски јазик: „Изрази“ користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Англиски јазик|Зборови и изразиИзрази]]
[[Категорија:ЗборовиАнглиски по јазикзборови|Изрази]]