Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Цветковиќ, Драгиша}}
[[Категорија:НишлиеНишлии]]
[[Категорија:Српски политичари]]
[[Категорија:Југословенски политичари]]