Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Идеологист“

(→‎Поврзувања: ново заглавие)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Здраво Идеологист, одлична работа досега, само продолжи и понатаму :) Воедно, би сакал да укажам само дека покрај поврзувањата на создадените статии со статии на други јазици, тоа треба да се прави и за создадените шаблони, категории, инфокутии, односно било што што постои на друг јазик. Можеби понекогаш не е едноставно да се најде, но потребно е за создавање. Поздрав --[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 18:16, 10 јануари 2018 (CET)
 
: Нема проблем, не помислив на тоа. Поздрав. [[User:Идеологист|Идеологист]] <small>([[User talk:Идеологист|разговор]])</small> 20:43, 10 јануари 2018 (CET)