Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Идеологист“

→‎Поврзувања: ново заглавие
(→‎Поврзувања: ново заглавие)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Здраво Кориснику Идеологист, дали би можеле некако да се исконтактираме? ако можеш да ми го дадеш твојот е-мејл? Поздрав ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 16:09, 8 јануари 2018 (CET))
 
== Поврзувања ==
 
Здраво Идеологист, одлична работа досега, само продолжи и понатаму :) Воедно, би сакал да укажам само дека покрај поврзувањата на создадените статии со статии на други јазици, тоа треба да се прави и за создадените шаблони, категории, инфокутии, односно било што што постои на друг јазик. Можеби понекогаш не е едноставно да се најде, но потребно е за создавање. Поздрав --[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 18:16, 10 јануари 2018 (CET)