Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Идеологист“

(→‎Здраво: ново заглавие)
== Здраво ==
 
Здраво КориснкуКориснику Идеологист, дали би можеле некако да се исконтактираме? ако можеш да ми го дадеш твојот е-мејл? Поздрав ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 16:09, 8 јануари 2018 (CET))
13.428

уредувања