Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Идеологист“

→‎Здраво: ново заглавие
(→‎Здраво: ново заглавие)
Здраво, ти ги доделив правата на автопрегледан корисник и уредувач како знак на твоите обемни и добри придонеси кон нашата Википедија. Само продолжи со ова темпо. За сите работи стоиме на располагање за помош и средување. Среќна Нова година :) --[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 17:59, 1 јануари 2018 (CET)
::Ти благодарам! Среќна нова година и на тебе. [[User:Идеологист|Идеологист]] <small>([[User talk:Идеологист|разговор]])</small> 18:00, 1 јануари 2018 (CET)
 
== Здраво ==
 
Здраво Кориснку Идеологист, дали би можеле некако да се исконтактираме? ако можеш да ми го дадеш твојот е-мејл? Поздрав ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 16:09, 8 јануари 2018 (CET))
13.439

уредувања