Разлика помеѓу преработките на „Интермарше-Ванти-Жобер Материо“

нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
== Состав на екипата ==
=== 2016 ===
Велосипедисти во рамки на екипата се следниве:
 
{{Updated|1 јануари 2016.}}
 
{{Cycling squad start}}
 
{{Cycling race/teamroster|Q28024887}}
 
=== 2018 ===
 
{{Cycling race/teamroster|Q43100796}}
 
== Надворешни врски ==