Разлика помеѓу преработките на „Солидарност (синдикат)“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
Идеологист ја премести страницата Солидарност на Солидарност (синдикат): Можно е помешување на статијава за синдикат со статија за п...
с (Идеологист ја премести страницата Солидарност на Солидарност (синдикат): Можно е помешување на статијава за синдикат со статија за п...)