Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Одземен 1 бајт ,  пред 2 години
с
BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.
с (BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
с (BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
| сл-големина = 245px
| опис =
| знаме = Volgograd flagFlagVolgograd.gifsvg
| знаме-големина = 145px
| знаме-врска =
177

уредувања