Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 5 бајти ,  пред 2 години
с
BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-Втората Светска војна +Втората светска војна))
с (BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
| знаме-големина = 145px
| знаме-врска =
| грб = Coat of Armsarms of Volgograd city.pngsvg
| грб-големина = 80px
| грб-врска =
177

уредувања