Томас Вермален: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Infobox football biography 3
| name = Томас Вермален
| image = [[File:2015 UEFA Super Cup 39.jpg|200px|]]
| image_size = 250
| caption = Вермален со [[ФК Барселона|Барселона]] во година 2015
13.641

уредување