Разлика помеѓу преработките на „Вихрен“

Додадени 26 бајти ,  пред 3 години
Одбиени последните 2 промени (од Elkost) и ја поврати преработката 3637158 на Kiril Simeonovski
(Одбиени последните 2 промени (од Elkost) и ја поврати преработката 3637158 на Kiril Simeonovski)
 
[[Категорија:Пирин]]
[[Категорија:ПланинскиПланини врвовиво Пиринска Македонија]]
[[Категорија:Општина Кресна]]
[[Категорија:Општина Банско]]