KasparBot

Членува од 25 мај 2015
Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
Отстрането уредувањето на 213.226.63.129 (разговор), вратено на последната верзија на T.seppelt
с (Отстрането уредувањето на 213.226.63.129 (разговор), вратено на последната верзија на T.seppelt)
Ознака: Отповикување
 
{{Bot|T.seppelt|site=bgen}}