Разлика помеѓу преработките на „Горно Оризари“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Горно Оризари (населба)
(Bjankuloski06 ја премести страницата Горно Оризари на Горно Оризари (Битолско))
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Горно Оризари (населба))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
#пренасочување [[Горно Оризари (Битолсконаселба)]]