Разлика помеѓу преработките на „Северна Холандија“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с
| native_name = ''Северна Холандија''
| native_name_lang = nl
| settlement_type = [[Покраини наво Холандија|Покраини на Холандија]]
| image_flag = Flag North-Holland, Netherlands.svg
| flag_alt =
13.428

уредувања