Разлика помеѓу преработките на „Фердинандсхоф“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Infobox German location
|Wappen = Wappen_FerdinandshofWappen Ferdinandshof.PNGsvg
|Wappengröße = 81
|lat_deg = 53 | lat_min = 39 |lat_sec = 44
7

уредувања