Земја: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Peridot and Lapis Lazuli (разговор), вратено на последната верзија на [[User:...)
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
 
{{појаснувaње}}
{{појаснување}}
Анонимен корисник