Разлика помеѓу преработките на „Таратор“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| име = Таратор
| слика = [[Податотека:Македонска таратур салата.jpg|центар|250п]]
| опис = ТулумбаТаратор
| изворно_име =
| друго_име =
13.013

уредувања