Geologicharka

Членува од 26 август 2008
Нема измена во големината ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
Поздрав. Ја сум Ана Младеновић, и сум од [[Пирот]], [[Србија]]. Студирам [[геологија]] на Универзитет во [[Белград]], и сум трећа година од моите студии. На Википедија сум активна на српската Википедија. Заинтересирана сам за [[геологија]], [[геофизика]], [[даљинска детекција]].
 
{{ККПочетакККПочеток|Geologicharka}}
{{Корисник sr}}
{{Корисник en-3}}
30

уредувања