Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Алиса Селезньова“

нема опис на уредувањето
с (Покана за Вики средба)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ибрикчийка
'''Добредојде!''' [[Image:Nuvola apps kuickshow.png|40px]]
 
Здраво, {{BASEPAGENAME}}, и [[Википедија:Вовед|добредојде]] на [[Википедија]]! Благодариме за [[Special:Contributions/{{BASEPAGENAME}}|Вашите придонеси]]. Се надеваме дека Ви се допадна местото и одлучивте да останете. Еве некои страници кои можат да Ви бидат од помош:
 
Анонимен корисник