МИДИ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 72 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(Нова страница: МИДИ инструменти - список Превод на миди канали на македонски. {| class="wikitable" |- ! Канал ! Англиски...)
 
Нема опис на уредувањето
МИДИ инструменти и удари - список
 
Превод на миди каналиинструменти (табела 1) и удари (табела 2) на македонски.
{| class="wikitable"
|-