Бад Миндер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врскаред|Bad Münder am Deister}}
* [http://www.bad-muender.de/ Официјална страница] {{de}}