Разлика помеѓу преработките на „2003“

Одземени 89 бајти ,  пред 3 години
* [[24 септември]] - [[Димитар Солев]], македонски писател
* [[1 октомври]] - [[Анте Поповски]], македонски поет
* 13 октомври - Ѓорѓи Колозов, македонски [[глумец]]
* [[19 октомври]] - [[Алија Изетбеговиќ]], босански претседател
 
Анонимен корисник