2003: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 4 години
* [[24 септември]] - [[Димитар Солев]], македонски писател
* [[1 октомври]] - [[Анте Поповски]], македонски поет
* [[13 октомври]] - [[Ѓорѓи Колозов]], македонски [[глумец]]
* [[19 октомври]] - [[Алија Изетбеговиќ]], босански претседател
 
Анонимен корисник