2003: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 4 години
* [[24 септември]] - [[Димитар Солев]], македонски писател
* [[1 октомври]] - [[Анте Поповски]], македонски поет
* [[13 октомври]] - [[Ѓорѓи Колозов]], македонски глумец
* [[19 октомври]] - [[Алија Изетбеговиќ]], босански претседател
* [[13 октомври]] - [[Ѓорѓи Колозов]], македонски глумец
 
== Поврзано ==
Анонимен корисник