Кочани: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 4 години
→‎Надворешни врски: ситна поправка
с (дополнување, поправки)
(→‎Надворешни врски: ситна поправка)
* [http://freemeteo.com/default.asp?la=1&gid=789403&pid=1 Временска состојба]
* [http://www.wikimapia.org/#lat=41.9147329&lon=22.4085045&z=14&l=61&m=b Сателитска карта (Wikimapia)]
* [http://tile35www.gigapan.org/gigapans/30950/ Кочани Гигапан 1]
* [http://www.gigapan.org/gigapans/33411/ Кочани Гигапан 2]
* [http://www.polaki.gov.mk Портал на селото Полаки]
3.890

уредувања