Ивица Димитров: Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:Родени во Виница; додадена Категорија:Родени во 1983 година користејќи го HotCat, ситна поправка
(нова страница)
 
с (отстранета Категорија:Родени во Виница; додадена Категорија:Родени во 1983 година користејќи го HotCat, ситна поправка)
* [http://www.opstinavinica.gov.mk/index.php/2013-01-06-19-34-30/2013-01-06-20-10-05 Градоначалник на Општина Виница]
 
[[Категорија:Родени во Виница1983 година]]
3.890

уредувања