Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Уредувачки натпревари/Вулкани“

Додајте го своето '''име''' доколку сакате да учествувате, користејќи тараба и четири тилди (~). Воедно, пријавете и на страницата „евиденција“ наведена погоре, каде што ќе создадете и своја лична страница за следење на Вашите придонеси.
* --[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 10:39, 29 ноември 2017 (CET)
#[[User:BlueEagle1|BlueEagle1]] <small>([[User talk:BlueEagle1|разговор]])</small> 14:39, 29 ноември 2017 (CET)
 
==Членови на жирито==
5.406

уредувања