Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Уредувачки натпревари/Вулкани“

с
(Создадена страница со: {| style="float:right; width:200px; border:solid #ccc 1px; margin:5px;" |- style="text-align:center;" |Податотека:Strombolien (volcano).svg...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
 
Додајте го своето '''име''' доколку сакате да учествувате, користејќи тараба и четири тилди (~). Воедно, пријавете и на страницата „евиденција“ наведена погоре, каде што ќе создадете и своја лична страница за следење на Вашите придонеси.
* --[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 10:39, 29 ноември 2017 (CET)
 
==Членови на жирито==