Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: cv:Сантиметр
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Centimetrs)
с (Бот Додава: cv:Сантиметр)
[[bs:Centimetar]]
[[ca:Centímetre]]
[[cv:Сантиметр]]
[[cy:Centimetr]]
[[el:Εκατοστόμετρο]]
109.264

уредувања