Прва кочанска парохија: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
(нова страница)
 
 
[[Категорија:Кочански парохии]]
[[Категорија:Парохии во Кочанското архијерејско намесништво]]
3.892

уредувања