Разлика помеѓу преработките на „Светско првенство во фудбал 1986“

нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Инфокутија Светско Првенство |
| година = 1930
| земја = [[УругвајМексико]]
| име = Mexico 86
| image = 1986_SP.png‎
171

уредување