Bridenh

Членува од 11 јуни 2014
Одземени 195 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| nocat = {{{nocat|}}}
}}<noinclude>
{{Корисник Женско}}{{Корисник:КК/генерација ипсилон}}
{{userbox|blue|yellow|[[File:Poisson mort.jpg|50px]]|Овој корисник е '''против''' убивање животни.}}
496

уредувања