Хавана: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Покраини во Куба користејќи го HotCat)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хавана| ]]
[[Категорија:Градови наво Куба]]
[[Категорија:Главни градови во Средна Америка|Хавана]]
[[Категорија:Покраини во Куба]]