Хавана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 56 бајти ,  пред 4 години
с
додадена Категорија:Покраини во Куба користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (додадена Категорија:Покраини во Куба користејќи го HotCat)
[[Категорија:Градови на Куба]]
[[Категорија:Главни градови во Средна Америка|Хавана]]
[[Категорија:Покраини во Куба]]