Разлика помеѓу преработките на „Поле (Холцминден)“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{другизначења|Поле}} {{Infobox German location |name = Поле |image_coa = Wappen Polle.png |image_photo...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
с
Ознака: Изворно уредување 2017
{{другизначења|Поле (појаснување)}}
{{Infobox German location
|name = Поле