Разлика помеѓу преработките на „Хелен“

Додадени 24 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_coa = Wappen Hehlen.png |Wappengröße = 95 |lat_deg = 51 |lat_min = 59 |lat_sec = 00 |lon_d...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
с
Ознака: Изворно уредување 2017
|image_plan = Hehlen in HOL.svg
|state = Niedersachsen
|district = HolzmindenХолцминден
|Samtgemeinde = BodenwerderБоденвердер-PolleПоле
|elevation = 124
|area = 21.59