Хале (Холцминден): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{другиместа3|Хале (појаснување)}}
{{Infobox German location
|name = Хале