Хале (Холцминден): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{другиместа3|Хале}} {{Infobox German location |name = Хале |image_coa = Wappen Halle (bei Bodenwerder).png |l...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
сНема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{Градови во Холцминден (округ)}}
{{Нормативна контрола}}
{{ДолнаСаксонија-гео-никулец}}