C1600

Членува од 26 октомври 2017
Додадени 159 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|-
|{{Корисник en-4}}
|-
|{{Шаблон:Корисник Linux}}
|-
|{{Корисник:КК/Креатор}}
|-
|{{Шаблон:Корисник ВикиПроект Спорт}}
|-
|{{Шаблон:Активност на Википедија||year=2017|month=10|day=1}}